Avukata Sor

1 1, Right Info Consultation: Ücretsiz sözleşmeler, Danışmanlık ve Şirtek kuruluşu

Gayrimenkul

1 Copy, Right Info Consultation: Ücretsiz sözleşmeler, Danışmanlık ve Şirtek kuruluşu

Şirket ve İş

1 2, Right Info Consultation: Ücretsiz sözleşmeler, Danışmanlık ve Şirtek kuruluşu

Aile ve Kişisel

Hukuki Danışmanlık Alın

Hukuki sorularınız için avukatlarımızdan yanıt alın veya belgeniz hakkında inceleme alın.

Dusunen, Right Info Consultation: Ücretsiz sözleşmeler, Danışmanlık ve Şirtek kuruluşu

Yardıma mı ihtiyacın var?
Biz sizin haklarınız için mücadele ediyoruz

Kanuni evraklar hazırlanması çok mu zamanınızı alıyor? Hukuki danışmanlığa ihtiyacın mı var ve ne yapacağını bilmiyorsun? Kendi şirketini mi kurmak istiyorsun? Biz sizin için buradayız

Hukuki evrakların hazırlanmasında ve diğer tüm işlemlerinize kadar, sizlerin hukuki sorunlarınızın danışmanlığa kadar. Burası sizlerin hukuki danışmanlığınızın ve ihtiyaçlarınız adresi

AVUKATA SOR

Avukatlar hukuki konular ve anlaşmazlıkların çözülmesini sağlayan taraflarının hakkını gözeterek ulaşabileceği en iyi sonuca ulaşmayı amaçlayan ve insanların hukuki sorunlarında vekillik görevi sağlayan kişilerdir. Avukata Sor sayesinde gerçek ve tüzel kişilerin günlük hayatlarında karşılaştıkları tüm sorunları ve içinde bulundukları anlaşmazlıkları kolayca nasıl çözebileceklerinin yardımını alabileceklerdir. Avukatlarımız iletilen sorunların en etkin nasıl çözebileceklerini bulmakta ve bu yönde de sorunların çözümünde danışanlara her aşamada destek olmaktadır. Avukata Sor ile birlikte gerçek ve tüzel kişiler uzman avukatlarımızdan danışmanlık alacak, çözmek istedikleri mesele ile ilgili en etkin çözüme uzmanından ulaşacak ve aklındaki tüm soruların yanıtlarını almış olacaktır. Danışanlarımızın tüm soruları alanında uzman avukatlar tarafından online olarak cevaplanacaktır. Kişisel bir avukata sahip olmayan kişiler bu şekilde tüm sorunları hakkında bilgi alabilecektir. Bu online hizmetimiz sayesinde zaman tasarrufu sağlayacak olmanız bu sistemin en önemli avantajlarından biridir. Bir avukata ulaşmaya çalışmak başlı başına bir zaman gerektiren bir süreçken sitemizde sorduğunuz sorulara sadece yirmi dört saat içinde cevap alabileceksiniz. Hizmet veren avukatlarımız sizlere sadece online hizmet verecektir. Danışanlar tarafından avukatlarımıza sorulan tüm sorular ve cevapları üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Her şeyin online olarak yürütülmeye başladığı bu dönemde online olarak avukatlardan hizmet almak da sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

NEDEN ONLİNE OLARAK AVUKATA DANIŞMA HİZMETİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bilindiği üzere günümüz küreselleşen dünyada artık neredeyse tüm hizmetler online olarak da yürütebilmektedir. Bu yöntem insanların hayatını ciddi anlamda kolaylaştırmaktadır. Online olarak avukatlara danışma hizmeti de bu fikirden yola çıkarak danışanların hayatını kolaylaştırmak için ortaya konmuş bir yöntemdir. Gerçek ve tüzel kişiler günlük hayatın karmaşasında zaman problemi yaşayabilmekte ve bir avukat bularak danışmanlık almak için yeterli zamanı bulamamaktadır. Gerçek ve tüzel kişilerin en önemli varlığımız zamandan tasarruf etmek için online avukatlık danışma hizmeti kullanması çok önemlidir. Sadece zaman tasarrufu sağlamamakta aynı zamanda maliyet olarak da büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Çok büyük fiyatlar ödeyerek bir avukat tutmaktansa, kişilerin ihtiyacı olan konularda avukatlardan online danışmanlık hizmeti almaları çok daha avantajlıdır. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde çok makul fiyatlar ile alanında uzman avukatlarımızdan her alanda hizmet alabilme avantajına sahip olabilmektesiniz.

 

HANGİ KONULAR HAKKINDA ONLİNE DANIŞMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ?

Danışanlarımız ihtiyaç duydukları tüm konular hakkında o konudaki alanında uzman avukatlarımız tarafından yirmi dört saat içinde hizmet alabilmektedir. Hizmet verdiğimiz konular başlıca; Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Kişisel ve Aile Hukuku, Şirketler Hukuku’dur. Avukatlarımıza istediğiniz tüm konularda soru sorabilmektesiniz. Gerçek ve tüzel kişiler kira sözleşmeleri, kira fesih protokolü veya tahliye taahhüdü konularında Gayrimenkul Hukuku çerçevesinde, ortaklık ve iş sözleşmeleri ve gizlilik sözleşmeleri konusunda  İş Hukuku çerçevesinde, Boşanma konularında ve Miras konularında veya Velayetname konularında Kişisel ve Aile Hukuku çerçevesinde, Şahıs, limited ve anonim şirket kurmak istiyorsanız eğer Şirketler Hukuku çerçevesinde avukatlarımıza online olarak danışabilir ve aklınıza takılanlar ile ilgili soru sorabilirsiniz.

 

 

AVUKATA SOR HİZMETİ FİYATLADIRMASI

Avukata Sor hizmetimiz sayesinde büyük meblağalar ödemekten kurtulmakta ve makul fiyatlar ile avukatlarımızdan hizmet alabilmektesiniz. Avukata Sor hizmetimizden faydalanmak istiyor ve öncesinde bu sürecin ve sistemin nasıl işlediği görüp daha sonra karar vermek istiyorsanız sitemizin 7 günlük ücretsiz üyelik hakkından faydalanabilirsiniz. Daha sonra devam etmek isterseniz aylık abonelik yapabilir ve böylece her gün bir soru sorma hakkına sahip olabilirsiniz. Bir aylık aboneliğimizin fiyatı 1700 Türk Lirasıdır. Eğer abone olmadan avukatlarımıza bir konu hakkında danışmak istiyorsanız bir kere soru bilet hakkı alabilirsiniz. Bir kez olmak üzere avukatlarımıza soru sormanın ücreti 350 Türk Lirasıdır. Tüm bunlara ek olarak sitemizden ihtiyaç duyduğunuz tüm konular hakkında hazır sözleşmelerimizi indirebilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Tamamen danışanlarımızın hayatını kolaylaştırmak için sunduğumuz bu hizmet sayesinde uzman avukatlarımız tarafından sorularınız yirmi dört saat içerisinde çok uygun fiyatlara tarafınıza iletilmektedir.